neděle 21. června 2026

Pavel dneska na Blesku

 Žijeme v míru a dostatku. Tak to je jediné, co panu prezidentovi věřím, že on s manželkou žijí v dostatku. Vysoký plat, vysoké důchody. Pěkné zážitky, obletování a vynášení do nebes, aniž by musel pracovat. Přidala bych cestování zdarma atd...


 Jedno ale nechápu, když žije evidentně v dostatku, proč se paní Pavlová nestydí ještě pobírat 100 000 měsíčně na garderobu? 

Žádné komentáře:

Okomentovat