Žijeme v míru a dostatku. Tak to je jediné, co panu prezidentovi věřím, že on s manželkou žijí v dostatku. Vysoký plat, vysoké důchody. Pěkné zážitky, obletování a vynášení do nebes, aniž by musel pracovat. Přidala bych cestování zdarma atd...
Jedno ale nechápu, když žije evidentně v dostatku, proč se paní Pavlová nestydí ještě pobírat 100 000 měsíčně na garderobu?

Žádné komentáře:
Okomentovat