Rozkvetlo mi několik růží, bohužel ty pařáky jsou pro ně hrob. Opět jsme měli napřed žluté, potom i oranžové výstrahy a opět nespadla ani kapka. Jen jsem měla strach. Odborný název pro chorobný strach z větru je myslím ancraofobie. Začnu šílet už když fouká čerstvý vítr.
Tahle růže se zatím drží, protože se snažím 2x denně dodávat vláhu.
I tahle je zatím pěkná.
Žádné komentáře:
Okomentovat