Sice moc sladké nemusím, ale jednou za čas si dám pořádnou porci zmrzliny. Vyzkoušela jsem i bezovou limonádu.
Není špatná, ale mnohem víc mi chutná bezový čaj, oslazený troškou medu a ovoněný lístečkem máty.
Žádné komentáře:
Okomentovat