pátek 19. června 2026

černé pondělí

 Tak jsem se dneska dočetla, že česká televize bude v pondělí zahalena do černé - (něco jako stávka) na protest proti zrušení koncesionářských poplatků. Já už dlouhodobě kritizuju například zbytečné vyhazování peněz za drahé šaty moderátorek. Nechápu, co jim na tom tak vadí, když dostanou peníze na provoz od státu.  Řekla bych, že jim vadí spíš to, že chce nová vláda kontrolovat, kam mizí všechny ty miliardy a taky to, že chce Babiš vědět, co se skrývá za začerněnými dokumenty. Přišlo by se asi na to, kdo ve skutečnosti řídí českou televizi. 

Ocenila bych, kdyby měly například moderátorky počasí něco jako slušivé uniformy a ne se předvádět každý den v jiné róbě.  Na jiných televizních stanicích to jde, tak proč ne v české televizi? Kdyby se raději zaměřili na přesnější údaje. Mám už několik let pocit, že počasí na čétéčku jen straší lidi. Nejsem žádná rosnička, přesto si dokážu najít mnohem přesnější vývin počasí například ve středočeském kraj. Jejich předpovědi jsou vždy pro celou republiku. Na Moravě má foukat, ale oni uvedou, že bude foukat po celé ČR. Nelíbí se mi, jak nás zahrnují špatnými zprávami o tom, kde byly povodně, kde hořel les a podobně. 

Z mého pohledu česká televize slouží někomu úplně jinému, než České republice. 

Žádné komentáře:

Okomentovat