Na dnešek se mi zdálo, že se mi zdálo o Kubíčkovi. Kubíček byl náš kocourek, který se loni 8 května nevrátil domů. Ten sen byl tak živý, zdálo se mi že se ztratil a nějak ten sen potom pokračoval, že se po víc než roce Kubíček vrátil. Šla jsem mu otevřít prosklené dveře a on vstoupil do obýváku a rovnou zamířil k manželovi, jako by to bylo normální, jako by se nic nestalo. Prostě byl zase doma.
Cítila jsem takovou zvláštní, obrovskou radost v tom snu a pak jsem se probudila, a poznala jsem, že to byl opravdu jen sen.
Žádné komentáře:
Okomentovat