Kdo jim dal právo ničit Českou republiku? To, že se zvedají daně, se dá ještě vydržet. Můžeme doufat, že příští vláda tady bude zase pro lidi.
Žádná vláda podle mě ale nemá právo ničit náš stát. Zlobím se na Babiše. Měl zastavit instalaci nebezpečných větráků a neudělal to. Ve Francii už větrné elektrárny nesmějí stavět a my jsme zase holt papežštější, než sám papež.
Tohle že je to nekrásnější místo na planetě, které nám Babiš sliboval? Ať jde s odpuštěním už taky do hajzlu. O těchto škodlivých změnách, které jsou bohužel trvalé, nevratné a mají negativní vliv nejen na lidské zdraví a psychiku, ale ohrožují ptáky, a jiná zvířata, o tom by neměl rozhodovat žádný premiér, ani prezident. Mají vládnout pro dobro lidí a ne tímto hrůzným způsobem škodit.Na Moravě těmi větráky chtějí osázet úrodnou černozem. Kvůli výstavbě budou kácet celé rozsáhlé lesy, kde nacházejí útočiště nejen ptáci, ale i jiná zvířata. Větráky budou vysušovat pole i louky. Těch negativních dopadů je moc a všechno bude jen proto, že si pan Havlíček dupnul a prohlásil, že už z toho nemůžeme couvnout, protože je v tom "moc peněz"
Kolik to ještě všechno bude stát, to už raději nezmiňují. Stejné je to s letouny F35. Nedávno jsem četla, že v Íránu rozbombardovali za pár minut 12 těchto letadel. Náš stát se kvůli těm letadlům zadluží tak, že to budou splácet i naše pravnoučata.
PANE BABIŠI VZMUŽTE SE, DOKUD ZBÝVÁ JEŠTĚ NĚJAKÝ ČAS!!!

Žádné komentáře:
Okomentovat