V posledních týdnech se mi zhoršila pohyblivost. Stále jsem si myslela, že za tím budou ty neustálé změny v počasí a ono je to úplně jinak.
Čtyřikrát už jsem letos měla klíště, pokaždé jsem ho bezpečně vyndala. Tedy aspoň jsem si to myslela. Ta charakteristická skvrna se u mne letos neukázala. Tak mě vůbec nenapadlo, že by za těmi bolestmi mohla být borelióza. Minulý týden už se ty bolesti začaly šíleně rychle stupňovat. V jednom kuse mě bolela hlava. Měla jsem pocit, že mozek mi plave někde metr nad mou hlavou a tak jsem dostala žádanku na odběr krve. Prokázala se pokročilá borelióza.
V minulosti jsem měla klíště snad každý rok. Třikrát se objevila červená velká skvrna se světlým středem. Pokaždé jsem brala celý měsíc silná ATB. Tyhle problémy, co mám teď jsem nikdy neměla.
A aby toho nebylo málo, ještě je podezření na revmatoidní artritidu. Výsledky zatím nedošly, ale už si mám hledat nějakou revmatologii. To je šílená kombinace.
Hledám na netu různě rady, bylinky, zkrátka cokoliv, co by mi aspoň trochu ulevilo. Nasušila jsem si listy z jahody obecné. Dneska jsem si donesla květy bezinky.
Žádné komentáře:
Okomentovat